Online CRM Programı Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı

Online CRM Programı Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı
Online CRM Programı Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı

 CRM, hemen hemen her şirket, Freelance çalışan veya başka birçok kullanım için mükemmel bir uyum sağlayan eksiksiz bir Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımıdır. Temiz ve modern tasarımıyla, CRM Yazılımı , müşterileriniz için daha profesyonel görünmenize ve aynı zamanda iş performansını artırmanıza yardımcı olabilir.

Müşterileri yönetmek önemlidir ve CRM çeşitli şekillerde yardımcı olur:

 • Güçlü Proje Yönetimi Özelliği ile projeleri yönetin ve faturalandırın.
 • Görevleri birçok CRM özelliğine bağlayın ve düzenli kalın.
 • Profesyonel, harika görünümlü Potansiyel ve faturalar oluşturun.
 • Otomatik ithalat biletleri ile güçlü destek sistemi.
 • Görevler için harcanan zamanı takip edin ve müşterilerinizi faturalandırın. Görevde birden fazla personel atayabilir ve atanan personel başına zamanlayıcıyı izleyebilir.
 • Personel proje üyesi olmasa bile görev takipçileri ekleyin. Personel, projeye erişmeden görev ilerlemesini izleyebilecek.
 •  bir yerde takip edin ve ilerlemelerini kolayca takip edin. Otomatik olarak içe aktarma özelliği, e-postadan kaynaklanan, not ekleyen, teklif oluştur. İpuçlarınızı aşamalar halinde düzenleyin ve sürükle ve bırak ile aşamaları kolayca değiştirin.
 • Potansiyel müşteriler veya müşteriler için iyi görünen teklifler oluşturun ve satışları artırın.
 • Şirketinizin / proje masraflarınızı kaydeder ve müşterilerinize faturalama ve otomatik faturaya dönüştürme yeteneğine sahip olur.
 • Güçlü CRM ile müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • Yerleşik Anketler aracılığıyla müşteri tutma oranını artırın.
 • Satış hedeflerini göz önünde bulundurmak için Hedef Takibi özelliğini kullanın.
 • Personeliniz ve müşterileriniz için duyurular oluşturun.
 • Mevcut ve gelecekteki satışları kilitlemek için Sözleşmeler özelliğini kullanın.
 • Özel alanlar müşteriler, potansiyel müşteriler ve daha fazlası için ekstra bilgi depolayabilir.
 • Yapılandırılabilir seçeneklerin tonları.
 • Güçlü tema stili özelliği ile CRM'i şirketinizin markası haline getirin.
 • Yönetici olmayan personelin CRM içinde çalışması ve dosyalarının ve dosyalarının düzenlenmesi için ayrılmış medya klasörü.
 • Personel Takibine göre her personel için harika görünümlü takvim.
 • Takipleri, raporları, notları, dosyaları ve daha birçok özelliği takip edin.

CRM'lerin müşterilere odaklanması gerekiyor ve CRM, entegre bilet sistemi ve müşteri hatırlatıcıları ile sorunları hızlı bir şekilde izlemenize ve çözmenize yardımcı olan güçlü bir destek sistemi ile yapıyor. Kendinize, bir veya daha fazla personele ve tek bir tıklamayla hatırlatıcılar atayın, e-posta ve uygulama içi bildirim sistemine hatırlatıcılar gönderilebilir. Bu özellikler ve daha fazlası müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyabilir.

CRM yazılımı , birçok uygulamaya uyacak şekilde tasarlanmış birçok özelliğe sahiptir. Aşağıdaki özellikler hakkında daha fazla bilgi edinin ve CRM'nin başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için demoyu Taleb edin.

 

Müşteriler

Müşterilerinizi ve onların kişilerini kolayca yönetin, müşterileriniz için birden fazla kişi oluşturun ve uygun izinleri ayarlayın. Müşteriler alanı yönetici alanından tamamen ayrılmıştır. Müşterilerinizin açık bir şekilde sunulan şirketinizin tüm finansal verileri ile kendi müşteri portalı var.
 

Faturalar

Crm yazılım, faturalarınızı, eşyalarınızı takip etmenizi ve raporlar oluşturmanızı sağlar. Yeni para birimleri ekleyin, daha önce kurduğunuz müşteri para birimi ile birden çok para birimi kullanmanıza izin verilir. Öğeye göre farklı vergi ile fatura.
 

Yinelenen Faturalar

Yinelenen faturanın belirtilen süresine göre bir parmağınızı kaldırmadan otomatik olarak yeniden oluşturulacak yinelenen faturalar oluşturun. Dönem süresi günler, haftalar, aylar veya yıllar olabilir.
 

Yinelenen Giderler

Yinelenen masraflar yaratmak. Yinelenen bir gider oluşturun ve gider, belirtilen süre sonunda otomatik olarak yeniden oluşturulacaktır. Dönem süresi günler, haftalar, aylar veya yıllar olabilir.
 

Potansiyel müşteriler

Bir dakika içinde tahmin oluşturun, müşterilerinize gönderin ve kabul etmek için bekleyin, sonraki işlemleriniz için daha iyi organizasyon için notlar ekleyin, hatırlatıcılar oluşturun. Müşteri kabul ettikten sonra tahmini otomatik olarak faturaya dönüştürme yeteneği.
 

Teklif

Potansiyel müşteriler veya müşteriler için iyi görünen teklifler oluşturun ve satışları artırın. Teklif kabul edildiğinde / reddedildiğinde ve otomatik gönderildiğinde bildirim alın. Teklifi kabul ettikten sonra müşterinize e-posta ile teşekkür ederiz. X gün önce teklif gecikmiş uyarı.
 

Projeler

Projeleri yönetin ve her personel için proje için harcanan süreyi izleyin. Proje masraflarını ve faturaları kaydedin ve müşterilerinizi daha hızlı bir şekilde faturalandırın. Her proje ve personel için profesyonel Gantt Grafiği dahildir.
 

Dönüm Noktaları

Projeler için kilometre taşları oluşturun ve kilometre taşını temel alarak zaman harcamasını izleyin. Görevleri kilometre taşları arasında sürükleyip bırakma yeteneği.
 

Potansiyel Müşteri Takip

Potansiyel müşteriler veya potansiyel müşteriler herhangi bir şirket için gerçekten önemli birer parçasıdır. Her şirket yeni müşteri adaylarına ulaşmak için çalışıyor. şirketinizin hizmet verdiği belirli bir hizmeti aramak ve sormak için bazı potansiyel müşterileri karşılar ve bazen bu unutulur. CRM ile potansiyel müşterilerinizi asla unutmayacaksınız ve hepsini tek bir yerde yönetebileceksiniz. Lead'leri tek bir yerde takip edin ve ilerlemelerini kolayca takip edin. Otomatik olarak içe aktarma özelliği, e-postadan kaynaklanan, not ekleyen, teklif oluştur. İpuçlarınızı aşamalar halinde düzenleyin ve sürükle ve bırak ile aşamaları kolayca değiştirin. Otomatik olarak içe aktarma yeteneği, e-postalardan ve web'den müşteri adaylarına, potansiyel müşteri adaylarından içe aktarma olanağını içerir.
 

Web Formları

Formları yönlendirmek ve açılış sayfanızda veya web sitenizde enjekte etmek için sınırsız web oluşturun. Bu özellik, müşterileri CRM'ye formdan içe aktarmanıza olanak tanır. Potansiyel müşterilerin bilgilerini toplamak için formları yönlendirmek için web'i kullanın, doğrudan web sitenizden teklif almasını isteyin.
 

Sözleşmeler

Müşterilerinize göre yeni sözleşmeler ekleyebilirsiniz. Sözleşmeler eklemek çok basittir, başlangıç ​​tarihi ve bitiş tarihini ayarlayabilir ve tüm şirket sözleşmelerinizi tek bir yerde net bir şekilde görebilirsiniz. Artık masa belgelerinizi aramak için ihtiyaç duymayacaksınız. PDF sözleşmeleri oluşturun ve müşterilerinize CRM'den gönderin. Sözleşme gecikmiş hatırlatmalar mevcut.
 

Destek Biletler

Otomatik bilet, özel bilet personel notları, bilet atama, ekleri, önceden tanımlanmış bilet cevapları, bilgi tabanı bağlantısı, bilet öncelikleri, bilet durumları ile büyük destek bilet sistemi. E-posta Forwarder / IMAP yöntemi ile otomatik ithalat biletleri için özellik dahildir. Müşterinizin, müşteri portalına erişmeden e-posta yoluyla yanıt vermesini ve yeni biletler oluşturmasını sağlayın.
 

Bölümler

Personelinizi belirli bölümlere atayın ve biletleri e-postayla otomatik olarak içe aktarma yetkisi verin.
 

Özel Alanlar

Özel alanlar müşteriler, potansiyel müşteriler, biletler, faturalar, şirket, tahminler ve daha fazlası için ekstra bilgi depolayabilir.
 

Personel Hatırlatıcıları

Personel e-posta ve yerleşik olarak bildirme yeteneği ile personel için personel hatırlatmalar. Önemli özellikler için hatırlatmalar mevcuttur.

 

Olaylar

Özel veya genel etkinlikler oluşturun. Bir etkinlik geldiğinde ve e-posta gönderildiğinde bildirim alın.
 

Yönetici menüsünü kolayca yeniden organize et

Yönetici ana menüsünü ve kurulum menüsünü birkaç saniye içinde yeniden düzenleyebilirsiniz, sadece yönetici alanınıza giriş yapmanız yeterlidir. Kodlama gerekmez. İhtiyaçlarınıza uygun simgeleri ekleyin / kaldırın.
 

E-posta Şablonları

Metin editöründen önceden tanımlanmış e-posta şablonları kurun. Mevcut alanları birleştir ve çoklu dil seçenekleri mevcut.
 

Personel Rolleri ve İzinler

Çalışanlara ne yapabilecekleri veya yapamayacakları konusunda belirli izinler verebilirsiniz. Her personel için rol izinleri overidedilebilir.
 

Hedefler Takibi

Hedefleri ayarlama ve başarıları izleme. Satış hedeflerini göz önünde bulundurmak için Hedef Takibi özelliğini kullanın.
 

Kişisel 

Her personelin, personelinizin çalışmalarını kolayca organize etmesine izin verecek kendi kişisel kontrol panelleri olabilir.
 

Personel

Tüm personel üyelerinizi tek bir yerden yönetin.
 

Şirket Haberleri

Harika şirket etkinliklerini paylaşın, belgeleri yükleyin, çalışanların kolay iletişimini sağlayın.
 

Personel Görevleri

Birden fazla çalışana görev atayın, görev takipçileri, görev yorumlarına izin verin, görev eklerini ekleyin. Görevleri birçok CRM özelliğine bağlayın ve düzenli kalın.
 

Yinelenen Görevler

Belirli bir süre için otomatik olarak oluşturulacak görevleri oluşturun.
 

Anketler

Tek bir tıklama ile anketler oluşturun. Personel, müşteri adayları veya el ile oluşturulmuş posta listelerine gönderin. Yerleşik Anketler aracılığıyla müşteri tutma oranını artırın.
 

Raporlar

Raporlar 
Satış 
Raporu giderler 
müşteri tarafından Raporları 
Özel tarih seçici 
Dönüşümler
 

Bilgi tabanı

Metin editöründen bilgi tabanı makalelerini ekleyin.

Medya kütüphanesi

Medya kitaplığında dosya yükle. Yönetici olmayan her personelin dosya yüklemek için kendi klasörü vardır.
 

Otomatik Yedekleme Veritabanı

Önemli verilerinizi kaybetmemek için her X günde bir otomatik yedekleme veritabanı kurun.
 

Hassas veriler şifrelenir

CRM, veritabanındaki tüm hassas verileri benzersiz şifreleme anahtarı ile şifreler. Şifreleme, e-posta şifreleri, api anahtarları, api şifreleri vb.
 

Sunucu Tarafı Verileri

CRM, büyük veritabanlarını mükemmel bir şekilde işlemek için sunucu veri kümelerini kullanıyor.
 

duyarlı

Crm Yazılımı tamamen duyarlı. Verilerinize mobil veya tabletlerden kolayca erişebilirsiniz.
 

Google reCaptcha

Google reCaptcha yönetici girişi, müşteri girişi ve müşteri kayıt alanı için kullanılabilir.
 CRM yazılımları ile temel amaç; her firmada olduğu gibi karlılığı arttırmaktır. CRM yazılımları ile firma müşteriyi dinleyen, anlayan