NEDEN HİZMETLERİMİZDEN YARARLANALIM?

NEDEN HİZMETLERİMİZDEN YARARLANALIM?

Google reklamımızda, kendi çalışma saatlerinizi ve kişisel tarzınızı takip etmek ister misiniz? Küçük veya orta ölçekli bir projeye ihtiyacınız var mı? O zaman Türkiye'nin mükemmel yaklaşımlı freelance yazılımcısı olan benimle iletişime geçin. Her ölçekte projeye yeteneklerimle hizmet verebilirim. Geliştirme arayüzlerine sahibim, backend ve mobil uygulamalar, web tasarımları ve daha fazlası üzerinde iyi derecede eğitim aldım. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bugüne kadar web geliştirme, çoklu platform uygulamaları, veritabanları, çekirdek yazılım ve kullanıcı arayüzü (UI) üzerinde mükemmel bir iş çıkarmayı başardım.  İş ve arkadaş arasındaki ayrımı koruyarak, rüzgarını takip eden sürdürülebilir bir yöntemle çalışıyorum. Gizliliğe ve müşteri memnuniyetine özen göstererek, tutarlı sonuçlar ortaya çıkarmak için her zaman daha fazlasını yapmaktan çekinmiyorum. Benimle iletişime geçin ve projeninizle ilgili ne ihtiyacınız var ise hemen çalışmaya başlayayım.

Neden Sizden Seo Hizmeti Almalıyım?

etkileyici bir sicile sahip izmir,istanbul Yerel SEO Freelance Olarak hizmet veren biriyim . Çok sayıda şirketle anlaşma yaptım ve onlara servet sağladım. Muazzam web trafiği, farkındalık yaratma, müşterilerle sosyal bağlantı kurarak ve toplam satışları artırarak iddialı işler için kar üretiyorum.,

Teklifim

İşletmenizi gerçekten yansıtan, değerinin altını çizen ve Karmaşadan sıyrılan İnovatik kılan ideal çevrimiçi alanınızı elde etmenizi sağlıyorum.

Hizmetlerim web sitelerinin, e-ticaretin ve mobil sitelerin tasarımı ve Yazılım Olarak geliştirilmesidir. Freelance Seo Uzmanı olarak, site bakımı ve desteği ile birlikte eksiksiz bir web sitesi paketi sunuyorum.

Bir web sitesi geliştirmek ne kadar sürer?

Alınan süre, web sitesinin karmaşıklığına bağlıdır. Ancak, eğer acilse, istediğiniz zaman diliminde bitirmek için elimizden geleni yapacağım.

Web sitemde kaç sayfa olabilir?

İstediğiniz kadar çok sayfaya sahip olabilirsiniz, aslında SEO açısından, sahip olduğunuz sayfa sayısı ne kadar iyi olursa o kadar iyidir.

Hangi satış sonrası hizmetleri sunuyorsunuz?

Web sitenizi tamamladıktan ve size teslim ettikten sonra, bir sorunla karşılaşmanız durumunda her türlü sorun giderme için hazır olacağım